DÝNĚ CUKETOVÉ MUFFINY

DÝNĚ CUKETOVÉ MUFFINY

Podzim, stejně jako dýňové období je ve skutečnosti hned dole, stejně jako já odpočívám a s potěšením sleduji, jak listí za opadává přímo dole v zemi Minnesota, začínám připravovat své pohodlí vaření. To je moje velmi osobní individuální „předsezónní“ příprava na vánoční prázdniny!

Každý z mých dýně poblázněných přátel a rodiny je více než šťastný, že jejich preferované latte s dýňovou příchutí je skutečně na zadním místě ve výběru jídel, stejně jako jsem si skutečně velmi užíval lahodnou vůni dýně kořeněných obchodů při vaření u vás doma ! Obvykle vytvářím OBROVSKOU sadu své směsi chutí dýňového koláče, a proto skutečně vařím spoustu dýňových jídel!

 

DÝNĚ CUKETOVÉ MUFFINY

🥘 Potřebné materiály

Abyste získali tyto chuťově nabité dýňové cuketové muffiny, budete potřebovat tyto komponenty:
Komponenty pro úplné vysušení – Základní komponenty pro vaření muffinů pro úplné vysušení, jako je všestranná mouka, cukr (nebo dokonce alternativa sladidla), hydrogenuhličitan sodný a také prášek na vaření, aby se muffiny zvětšily, a také kontakt sodíku směrem k vytažení fantastická chuť cukety a dýně.
Dýňové pyré – Dýňové pyré z konzervy nebo dokonce vlastnoručně vyrobená dýně jsou v těchto muffinech skvělé! Mám rád vlastnoručně vyrobené pyré, ale tento můj velmi osobní rok opravdu nerozšířil žádný druh cukrových dýní (také označovaných jako nádherné dýně nebo dokonce koláčové dýně).
Máslo – V tomto konkrétním pokrmu lze použít slané nebo dokonce nesolené máslo. Používáte-li slané máslo, snižte sodík v misce tak, že jej jednoduše vymáčknete. Nebo jej dokonce úplně vynechejte, pokud při vaření obvykle nepoužíváte velké množství sodíku.
Vejce – Budete potřebovat 2 velká zničená vejce a vaše muffiny se určitě uvaří rychleji, pokud se vaše vejce dostanou na vesmírnou teplotu. Chcete-li svá vejce rychle přenést na úroveň vesmírné teploty, stačí je všechny umístit do hrnku nebo dokonce misky s příjemnou posypkou!
Vanilková esence – Vanilková esence nebo dokonce vanilková směs jsou ve skutečnosti v tomto konkrétním pokrmu kompatibilní. Každý bude jistě obsahovat bohatou vanilkovou chuť, stejně jako zdůrazní dýni a příchutě, aby byly tyto muffiny mnohem úžasnější!
Pumpkin Flavour – Jsem zcela zaujatý vůči své vlastní příchuti dýňového koláče! Má vlastně každou z mých preferovaných příchutí útulného vaření v prostě správném množství, aby bylo každé vaše vaření dýně opravdu skvělé!

 

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Moje vlhké, stejně jako chutné muffiny rychlé, jednoduché a také použité technikou jedné mísy pro velmi málo nepořádku! Až budete mít své komponenty skutečně nashromážděné, dodržujte tyto pokyny pro vaření těchto zcela hladkých cuketových muffinů s dýní:

Předehřejte si sporák na 350ºF (175ºC) a sbírejte formu na muffiny spolu s obložením na muffiny, nebo dokonce navrstvěte formu na muffiny spolu s nepřilnavým sprejem na přípravu jídla.
V nástroji k velké mixovací nádobě zahrňte zcela vysušené složky sestávající z všestranné mouky, cukru. Hydrogenuhličitanu sodného, ​​jedlého prášku, sodíku a také příchuť dýňového koláče. Smíchejte nebo dokonce rozmixujte zcela vysušené složky mezi sebou, po tomto typu a efektivně v zařízení nádobí.
Přidejte vlhké složky sestávající z dýňového pyré, zničených vajec, rozmražené i vychladlé vanilkové esence a másla. Míchejte, dokud není těsto skutečně měkké.
Poslední složkou k include je vlastně strouhaná cuketa. Vmíchejte cuketu jednoduše natolik, aby se cuketa rovnoměrně rozptýlila v těstíčku na muffiny.
Rozdělte těsto přímo do připravené formy na muffiny. Vkládejte každou výstelku muffinů směrem k úplnému (viz obrázek uvedený níže pro ⅔ kompletní a také úplný kontrast). Vařte při 350ºF (175ºC) po dobu 22-22 minut. Vaše muffiny jsou ve skutečnosti provedeny, když jsou vršky ve skutečnosti jemně zlaté, muffin je ve skutečnosti pevný. Ale ‘pruží’ dozadu směrem ke stylu, stejně jako umístěné párátko vypadá čistě.
Odstraňte muffiny, když jsou provedeny, a také je nechte asi 10 minut před nabízením v pánvi na muffiny na kabelové chladící polici. Odstraňte jakýkoli typ zdržujících muffinů a posuňte se směrem ke kabelové chladící polici směrem k úžasnému.