HUBOVÝ ŠVÝCARSKÝ BURGER

HUBOVÝ ŠVÝCARSKÝ BURGER

Burgery jsou u mě doma vlastně neustále preferované! Jednoduše se vydělávají, neustále chutnají a jsou vlastně fantastické spolu se spoustou různých polev.

Tento hamburger je vlastně celý nakrájený spolu s orestovanými, zlatohnědými houbami a také sametovým švýcarským sýrem. Správné místo, kam jít, je vlastně přímo do vašeho břicha!

Vytvářím své hamburgerové placičky navíc chutné spolu s mým jednoduchým kořením na steaky. Toto flexibilní koření je ve skutečnosti naloženo spolu s česnekem, cibulí, pepřem, uzenou paprikou a mnoha dalšími! Dodá masu neuvěřitelnou chuť, kterou budete chtít použít na cokoliv!

Mezi faktory, které jsou hamburgery ve skutečnosti neustále, proto chutné je ve skutečnosti, protože jsou tedy nastavitelné! Tuny těchto hamburgerů spolu s vašimi oblíbenými kořeními a zálivkami, takže je to přesně tak, jak to máte rádi. Hamburger by vlastně neměl být každý jiný způsob!

 

HUBOVÝ ŠVÝCARSKÝ BURGER

❤️ PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Touha milovníka hub! Pokud máte rádi houby tak dlouho jako já, pak si tento hamburger zamilujete!
Je to proto jednoduché! Burgery patří mezi nejjednodušší jídla, která můžete snadno vytvořit. Mé jídlo od začátku na povrch trvá pouhých 15 minut!
Proto Chutné! Tyto houbové švýcarské hamburgery ve skutečnosti jen praskají spolu s chutí!

🥘 Potřebné materiály

Využívám své neuvěřitelné steakové koření, abych ochutnal tyto chutné houbové švýcarské hamburgery. Můžete snadno vytvořit moje jídlo nebo dokonce použít svůj preferovaný vlastní nebo dokonce koupený mix!

ŠVÝCARSKÉ SÝROVÉ BURGERY

1 libra mletého hovězího masa navíc – Můžete také snadno použít 4 ¼ kilové placičky. U hamburgerů volím využití 80/20 nebo dokonce 80/15 mletého hovězího masa nebo dokonce kombinace mletého hovězího a vepřového.
1 polévková lžíce Steakového koření – Moje vlastní steakové koření je ve skutečnosti ideální způsob, jak tyto hamburgery dochutit! Pokud jste v plánu struční, neváhejte použít své oblíbené koření.
4 kusy švýcarského sýra – Použijte švýcarský sýr nakrájený na lahůdky nebo dokonce získejte přednost, stejně jako kousek svého vlastního švýcarského sýra nebo dokonce Gruyere pocházejícího ze sýrů ve vašem obchodě!
4 housky s brioškou – Můžete si snadno předem vytvořit mou jednoduchou misku s brioškou nebo dokonce použít preferovanou housku na hamburger.

DUŠENÉ HOUBY

2 lžíce másla – pro restované houby jsem se rozhodl používat nesolené máslo!
8 uncí Houby bílé barvy – Můžete snadno použít také houby bella (cremini). Po tomto kousku houby před použitím pečlivě očistěte. Zajistěte před čištěním houby očistit, stejně jako je rozhodně nenasyťte všechny v posypu!
¼ lžičky každé, sodík & pepř – Nebo dokonce dobová směna podle vašich preferencí!
1 polévková lžíce worcesterské omáčky – pro tu nejlepší chuť vašich hub doporučuji používat worcesterskou omáčku!

 

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

K získání těchto jednoduchých houbových švýcarských hamburgerů můžete snadno použít varnou desku nebo dokonce gril! Pokud používáte gril, zajistěte, aby byl během přípravy jídla předehřátý.

1. Vytvořte placičky

Pokud používáte mleté ​​hovězí maso a určitě ne předem vytvořené placičky, získejte 1 libru mletého hovězího navíc a rozdělte ho také na 4 části. To jistě vytvoří zhruba 4 ¼-librové hamburgery (*viz návrhy a podrobnosti o jídle). Poté placičky rozmačkejte, dokud nebudou ve skutečnosti tlusté přibližně 1 cm.

2. Podusíme houby

Když jsou vaše placičky skutečně vytvořeny, přidejte 2 lžíce másla na pánev nad teplým nástrojem. Když je máslo skutečně rozmrazené, stejně jako klokotání, přidejte 8 uncí očištěných a nakrájených bílých hub. Žampiony podávejte společně se ¼ lžičky sodíku a pepře a poté restujte 10 minut nebo dokonce do měkka.

3. Povrchové houby

Na pánev s restovanými houbami přidejte 1 polévkovou lžíci worcesterské omáčky a házejte je všechny k sobě asi 1 minutu. Poté odstraňte všechny pocházející z tepla. Vypořádejte se se svými houbami spolu s listem lehké hliníkové fólie, abyste zachovali rezervu a útulnost.

4. Příprava varné desky nebo dokonce grilu

Zahřejte gril, litinovou pánev nebo dokonce pánev na středně vysokou teplotu (lépe směrem k vyšší teplotě ve srovnání s nástrojem). Pokud používáte varnou desku, použijte olej spolu s vyšším kouřovým faktorem, jako je kokosový olej, k vrstvení vaší pánve nebo dokonce pánve.

5. Dobové hamburgery

Poté jemně opepřete vršky každé vytvořené hamburgerové placičky spolu s 1 polévkovou lžící steakového koření. Po tomto umístění placičky do grilu, nebo dokonce přímo do vaší pánve nebo dokonce smažit pánev spolu se zkušeným okrajem dolů. Aktuálně období opačného okraje hamburgerových placiček spolu se steakovým kořením.

6. Připravte Burgery

Po ochucení připravte hamburgerové placičky, aniž byste je všechny přemístili, dokud nebudou připraveny a nevytvoří se na nich karamelizovaný povrch. To by mělo dostat 3 až 4 minuty pro hamburger, který má hustotu 1 palec, stejně jako až 6 minut pro hamburger, který je silný 1 ½ palce.

7. Zahrňte sýr

Následně otočte a také opékejte opačný okraj hamburgeru. Pokud grilujete, přidejte 4 kusy švýcarského sýra a zavřete obchod na 5 až 6 minut pro středně vzácný hamburger. Používáte-li varnou desku, přidejte 1 polévkovou lžíci másla a hamburger nalijte lžící na rozmrazené máslo na hamburgerové placičky (nebo dokonce potřete). V čele se 4 kousky švýcarského sýra, stejně jako na 5 až 6 minut pro středně vzácné hamburgery.

8. Odstraňte stejně jako zbytek

Když jsou hamburgery skutečně připraveny, odstraňte je všechny pocházející z tepla a vypořádejte se se všemi spolu s plátem lehké hliníkové fólie. Povolte hamburgery, aby zůstaly přibližně 5 minut před nabídkou (náš tým si přeje, aby hamburgery zůstaly šťavnaté, rozhodně ne odkapávací trubka kolem našich vrstev!).

9. Konstruujte a také provádějte

Po relaxaci si dejte každou hamburgerovou housku spolu s placičkou, restovanými žampiony a také oblíbenými polevami a kořením.

Každý fantastický hamburger vyžaduje okraj lahodných cajunských hranolků! Nebo dokonce zkuste nabídnout k večeři mé neuvěřitelné houbové švýcarské hamburgery spolu s okrajem mého nebeského smažáku francouzské hranolky, cibulové pásky nebo dokonce cokoliv, co ve skutečnosti preferujete!